Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50€

Susipažinkite su įkūrėja!

Meda Mačiuitytė

Garden Mood kūrėjas

Agronomė kurianti rūbus sodininkėms

Sveiki! Esu Meda, jauna agronomė, laisvalaikiu siuvanti drabužius. Su augalais susipažinau dar vaikystėje, o su siuvimo mašina – 7 klasėje. Ši pažintis tęsiasi iki šiol, nes šiuos du dalykus ne tik mokausi atskirai, bet ir stengiuosi juos derinti.

„Garden Mood“ yra geriausias to pavyzdys, nes čia ieškau sprendimų, kaip pasiūlyti aukščiausios kokybės drabužius, kurie būtų stilingi ir svarbiausia tinkantys tiek sodui, tiek miestui.

Pirmoji kolekcija dar nebuvo sukurta mano, tačiau sąžiningai išsirinkau drabužių modelius ir kūriau jiems šmaikščius dizainus. Nors nemaža dalis žmonių pamilo šiuos drabužius, aš dar kartą įsitikinau, kad mano svajonė dar didesnė – noriu kurti išskirtinius, funkcionalius ir stilingus drabužius moterims.

Todėl antrąjį "Garden Mood“ sezoną pradedu šio tikslo įgyvendinimu. Labai tikiuosi, kad ši kolekcija jums patiks dar labiau ❤️

JEI SODININKYSTĖ YRA JŪSŲ AISTRA,
ATVESKIME MADĄ Į JĄ!

Iš pirmos kolekcijos

Pavadinimo ir logotipo istorija

Tai mano saulutė pievoje
SODO NUOTAIKA

Nuo vaikystės daug laiko praleisdavau sode, tad žodis „Garden“ man tikrai nėra svetimas.


Antraisiais studijų metais, renkant augalų herbariumą, buvau nuvesta į saulučių (Bellis perennis) pievą. Šios gėlės privertė nusišypsoti, nes prisiminiau save vaikystėje, kai basa bėgiojau kaime saulučių pievoje.


Kadangi ši saulutė padovanojo gerą nuotaiką, tai ir žodis „Mood“ atsirado savaime.


Taigi, kai susijungė mano aistra ("Garden“) ir pagrindinis džiaugsmas ("Mood“), atsirado "Garden Mood“. Labai tikiuosi, kad mano kūryba leis pajusti tą „gerą nuotaiką“ vilkint šiuos rūbus.


Na, o gerai įsižiūrėjus Bellis perennis centre pamatysi saulę, kuri simbolizuoja džiaugsmą ir gerą nuotaiką.


Ačiū, kad pasirinkote Garden Mood 🌼

Tikslai ir vertybės

Drabužiai sodui ir miestui...

Esame jaunas prekės ženklas „Garden Mood“, įkurtas 2021 m. lapkritį.

Tikslas yra sukurti kokybiškus, funkcionalius ir stilingus drabužius, kurie tiktų augalų mylėtojams ir ne tik.

Misija yra sodininkystę atvesti į madą pasitelkiant edukaciją ir stilingus drabužius.

Dėmesys kokybei, išskirtinumui ir stiliui...
  • Kokybė – drabužiai siuvami tik iš aukščiausios kokybės audinių. Kiekvienas pagamintas modelis yra testuojamas ir patikrinamas dėl kokybės dėvėjimo ir plovimo metu.
  • Funkcionalumas – drabužiai sukurti taip, kad juos būtų galima pritaikyti darbo metu. Didelis dėmesys kišenėms ir kitiems drabužių akcentams.
  • Universalumas – drabužiai sukurti taip, kad nebūtų gėda pasirodyti net mieste.
  • Nuoširdumas – nuolat stengiamės atkreipti dėmesį į klientų atsiliepimus, poreikius ir pasiūlymus. Jei turite pasiūlymų, laukiame jūsų laiškų meda@gardenmoood.lt
Pirkinių krepšelis