Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50€

Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

MOKĖJIMAS

Galimas apmokėjimas:

  • Elektroninė bankininkystė. Mokėti labai paprasta, tereikia pasirinkti banką ir atlikti mokėjimą.
  • Mokėkite savo kredito arba debeto kortele. Taip pat galite mokėti naudodami „Google Pay“ arba „Apple Pay“.
  • Dovanų kuponai. Įveskite nuolaidos kodą į nuolaidos kodo laukelį atsiskaitymo žingsnyje. Nedelsdami išnaudokite visą sumą, nes likę pinigai negrąžinami. Perkant už didesnę sumą, likutį sumokate vienu iš aukščiau nurodytų būdų.

PRISTATYMAS

Pagaminus prekes, jos išsiunčiamos pasirinktu būdu. Jei jus domina vietinė kolekcija (Plungėje, Lietuvoje), pirmiausia rašykite mums el meda@gardenmood.lt ir mes derinsime.

Kelionės tikslas Atsiuntimo metodas Kaina Pristatymo laikas
Lietuva
siuntų terminalai virš 50€ nemokama (įprasta kaina 3€) 1-3* darbo dienos
kurjeris 6€ 1-3* darbo dienos
Europa
standartinis 12€ 1-2* savaites
express 25€ 3-5* darbo dienos
Visame pasaulyje
standartinis 17€ 3-4* savaites
express 30€ 3-5* darbo dienos
* Pristatymo laikas yra tik tikslinis – tai gali užtrukti ilgiau, priklausomai nuo šalies ir laikotarpio. Kai jūsų užsakymas bus išsiųstas, atsiųsime jums sekimo numerį.

GRĄŽINIMAS

Jei norite ką nors grąžinti, tiesiog parašykite mums el meda@gardenmood.lt. Mūsų pinigų grąžinimo politika galioja 30 dienų. Deja, jei nuo pirkimo praėjo 30 dienų, mes negalime jums pasiūlyti pinigų grąžinimo ar keitimo. Kad būtų galima grąžinti prekę, ji turi būti nedėvėta, neskalbta ir nepakeista bei tokios pat būklės, kaip ją gavote. Norėdami užbaigti grąžinimą, mums reikia pirkimo kvito arba kito įrodymo.
 

KEITIMAI

Siūlome nemokamą keitimo paslaugą tik Lietuvoje. Visas grąžinimo ir keitimo siuntimo išlaidas į kitas šalis dengia klientas. Mes neprisiimame atsakomybės už prarastas prekes siunčiant mums atgal, todėl rekomenduojame išsaugoti pašto kvitą su sekimo numeriu, kaip įrodymą, kad siunta buvo išsiųsta. Sugadintos, suteptos ar pakeistos grąžinamos prekės gali būti nepriimamos ir gali būti išsiųstos jums atgal jūsų sąskaita. 

Pirmiausia susisiekite su mumis paštu meda@gardenmood.lt ir nurodyti grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

Prekės turi būti grąžintos šiuo adresu:
"Garden Mood"
Dariaus ir Girėno g. 17
Plunge 90121
Lietuva
+37065408142
 

GRĄŽINIMAI

Kai tik siunta bus gauta ir patikrinta, pinigai bus automatiškai grąžinti per 10 darbo dienų į jūsų kredito kortelę, atėmus visus mokesčius ar importo muitus. Pradiniai siuntimo mokesčiai negrąžinami.

NEGRĄŽINAMOS PREKĖS:

  • Dovanų kuponai
  • Išpardavimo prekių PAVYZDŽIAI
  • Individualūs elementai
  • Sugadinti daiktai
 
Jei turite daugiau klausimų ir susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Pirkinių krepšelis