Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50€

Geidžiamiausi šortai (kišenės įrankiams, reguliuojamas ilgis ir juosmuo)

129,00 

Prekės kaina: 129,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma:
Geidžiamiausi šortai ypatingi tuo, kad jų modelis yra klasikinis, prisitaiko prie juosmens išmatavimų ir turi daug kišenių įrankiams. Kas gali būti geriau nei karštas vasaros dienas leisti sode su patogiais šortais ir įrankiais po ranka. O dar svarbiau – su šiais šortais galite pasirodyti mieste nesijausdamos gėdos, nes jie stilingi!

✔️ Juos sukūrė ir išbandė agronomė.
✔️ Yra 7 kišenės sodo įrankiams, telefonui ir kitiems daiktams.
✔️ Turi kabliuką raktų pakabukui (raktų pakabuką reikia įsigyti atskirai).
✔️ Ties juosmeniu nugaroje yra guma.

Dydžių lentelė S M L XL 2XL
Juosmuo (reguliuojamas), cm 70-76 76-82 82-88 88-94 94-102
Klubai, cm 94 100 106 112 120
Ilgis (reguliuojamas) nuo juosmens iki apačios, cm 40-44 41-45 42-46 43-47 44-48

Pagrindinis audinys: džinsas (65% poliesteris ir 35% medvilnė).
Spalvotos detalės: „Garden Mood“ dizainas (100% poliesteris).

Kartu su siunta gausite priežiūros atmintinę, tad ten viskas bus surašyta.

"Garden Mood" drabužiams naudojami kokybiški audiniai, skirti darbo drabužiams ir visiems kitiems aksesuarams. Tai reiškia, kad šiuos drabužius dėvėsite ne vieną sezoną, o padalijus šią sumą iš kelerių metų pamatysite, kad tai kainuos tiek pat, kiek kiekvieną sezoną perkant naujus drabužius, kurie nesuteikia komforto ir neprisideda prie tvarumo. Kainą taip pat lemia gamyba nedideliais kiekiais. Tačiau tokiu būdu galime mes siekiame pagaminti tiek, kiek reikia, ir mažiau švaistyti.

Drabužiai kuriami ir siuvami Lietuvoje, kur kainos didesnės nei kitų šalių gamyklose, tačiau čia laikomasi sąžiningų darbo sąlygų ir vertinami darbuotojai.

Po apmokėjimo prekės supakuojamos per 1-2 dienas ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu.

Lietuvoje pristatymas per siuntų automatą arba kurjerį trunka iki 1-3 dienų. Šventiniu laikotarpiu tai gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo kaina siunčiant į paštomatą – 3€ (virš 50€ – nemokama), per kurjerį – 6€. Daugiau informacijos: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas.

Siuntimo į užsienį (už Lietuvos ribų) kainas ir pristatymo sąlygas galite pamatyti čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Keičiant prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimas Lietuvoje nemokamas. Už Lietuvos ribų grąžinant prekę kainuoja toks pat siuntimo mokestis. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Daugiau informacijos spustelėkite čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Produktų apžvalgos

Pirkinių krepšelis
Geidžiamiausi šortai (kišenės įrankiams, reguliuojamas ilgis ir juosmuo)Geidžiamiausi šortai (kišenės įrankiams, reguliuojamas ilgis ir juosmuo)