Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50€

Įrankių kišenė (atspari vandeniui)

49,00 55,00 

Prekės kaina: 49,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma:
Tikriausiai nėra geresnio jausmo sodininkėms ir gėlininkėms - turėti visus įrankius ir telefoną po ranka. Naujoji kišenė – tai apie drąsą sode, nes ji yra atspari vandeniui ir apsaugos jūsų daiktus nuo vandens, net jei laistydami sušlapsite ar susitepsite. Įrankių kišenę galima nešioti dviem būdais: ant diržo arba pritvirtinti prie kelnių kilpų. Labai patogu po darbo sodo diržą laikyti sandėliuke ir prireikus greitai išbėgti į lauką, viskas po ranka. Video apie šią įrankių kišenę.

✔️ Ši kišenė sukurta agronomės ir patikrinta sodo ekspertų.
✔️ Turi 4 kišenes: dvi dideles (viena iš jų su užtrauktuku) ir dvi mažesnes (sekatoriui ir telefonui).
✔️ Yra kur pakabinti raktų pakabuką (raktų pakabuką galima įsigyti kaip papildomus priedus).
✔️ Galima nešioti įvairiai: prisisega prie diržo (diržą galima įsigyti kaip papildomus priedus) arba kelnių kilpomis.

Dydis: 23x26 cm

  • Pagaminta iš unikalaus "Garden Mood" dizaino audinio (100% poliesteris) ir pagrindinio neperšlampamo audinio (50% poliesteris ir 50% medvilnė).
  • Kartu su siunta gausite priežiūros atmintinę, tad ten viskas bus surašyta.

"Garden Mood" drabužiams naudojami kokybiški audiniai, skirti darbo drabužiams ir visiems kitiems aksesuarams. Tai reiškia, kad šiuos drabužius dėvėsite ne vieną sezoną, o padalijus šią sumą iš kelerių metų pamatysite, kad tai kainuos tiek pat, kiek kiekvieną sezoną perkant naujus drabužius, kurie nesuteikia komforto ir neprisideda prie tvarumo. Kainą taip pat lemia gamyba nedideliais kiekiais. Tačiau tokiu būdu galime mes siekiame pagaminti tiek, kiek reikia, ir mažiau švaistyti.

Drabužiai kuriami ir siuvami Lietuvoje, kur kainos didesnės nei kitų šalių gamyklose, tačiau čia laikomasi sąžiningų darbo sąlygų ir vertinami darbuotojai.

Po apmokėjimo prekės supakuojamos per 1-2 dienas ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu.

Lietuvoje pristatymas per siuntų automatą arba kurjerį trunka iki 1-3 dienų. Šventiniu laikotarpiu tai gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo kaina siunčiant į paštomatą – 3€ (virš 50€ – nemokama), per kurjerį – 6€. Daugiau informacijos: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas.

Siuntimo į užsienį (už Lietuvos ribų) kainas ir pristatymo sąlygas galite pamatyti čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Keičiant prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimas Lietuvoje nemokamas. Už Lietuvos ribų grąžinant prekę kainuoja toks pat siuntimo mokestis. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Daugiau informacijos spustelėkite čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Produktų apžvalgos

Pirkinių krepšelis
Įrankių kišenė (atspari vandeniui)
49,00 55,00 Pasirinkti savybes