Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50€

Prijuostė Transformer (dvi dalys, kišenės)

89,00 

Prieinamumas: Liko 10

Prekės kaina: 89,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma:
Ši "Transformer" prijuostė – tai komfortas dirbant sode ar užsiimant floristika. Šios prijuostės išskirtinumas tas, kad ji užtrauktuko pagalba padalina į dvi dalis ir gali būti dėvima dviem būdais. Turi daug kišenių, kuriose sodininkė ar gėlininkė gali laikyti visus savo įrankius ir telefoną. Puiki dovanos idėja! Video: Video šios prijuostės.  
  • Šią prijuostę sukūrė ir išbandė agronomė.
  • Yra 7 kišenės: trys mažos viršutinėje dalyje (tušiniui ir smulkmenoms) ir keturios didesnės apatinėje (sekatoriams, telefonui, pirštinėms ir kitiems daiktams).
  • Yra kur pakabinti raktų pakabuką (raktų pakabuką reikia įsigyti atskirai).
  • Galima nešioti 3 skirtingais būdais (dėvima kaip prijuostė, galima padalinti per pusę ir nešioti kaip diržą, galima naudoti kaip kilimėlį įrankiams laikyti).
  • Turi ilgą diržą, kurį galima surišti priekyje arba gale.

 

Dydis: 69x64 cm

  • Pagaminta iš unikalaus "Garden Mood" dizaino audinio (100% poliesteris) ir pagrindinio audinio (65% poliesteris ir 35% medvilnė).
  • Kartu su siunta gausite priežiūros atmintinę, tad ten viskas bus surašyta.

"Garden Mood" drabužiams naudojami kokybiški audiniai, skirti darbo drabužiams ir visiems kitiems aksesuarams. Tai reiškia, kad šiuos drabužius dėvėsite ne vieną sezoną, o padalijus šią sumą iš kelerių metų pamatysite, kad tai kainuos tiek pat, kiek kiekvieną sezoną perkant naujus drabužius, kurie nesuteikia komforto ir neprisideda prie tvarumo. Kainą taip pat lemia gamyba nedideliais kiekiais. Tačiau tokiu būdu galime mes siekiame pagaminti tiek, kiek reikia, ir mažiau švaistyti.

Drabužiai kuriami ir siuvami Lietuvoje, kur kainos didesnės nei kitų šalių gamyklose, tačiau čia laikomasi sąžiningų darbo sąlygų ir vertinami darbuotojai.

Po apmokėjimo prekės supakuojamos per 1-2 dienas ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu.

Lietuvoje pristatymas per siuntų automatą arba kurjerį trunka iki 1-3 dienų. Šventiniu laikotarpiu tai gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo kaina siunčiant į paštomatą – 3€ (virš 50€ – nemokama), per kurjerį – 6€. Daugiau informacijos: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas.

Siuntimo į užsienį (už Lietuvos ribų) kainas ir pristatymo sąlygas galite pamatyti čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Keičiant prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimas Lietuvoje nemokamas. Už Lietuvos ribų grąžinant prekę kainuoja toks pat siuntimo mokestis. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Daugiau informacijos spustelėkite čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Produktų apžvalgos

Pirkinių krepšelis
Prijuostė Transformer (dvi dalys, kišenės)Prijuostė Transformer (dvi dalys, kišenės)
89,00 

Prieinamumas: Liko 10

Prekės kaina: 89,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma: