Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50€

Slapukų politika

Ši svetainė naudoja slapukus, kad išsaugotų informaciją jūsų kompiuteryje. Šie nustatymai paaiškina, kaip naudojame slapukus, nustatymai gali būti iš dalies pakeisti be išankstinio įspėjimo. Siekdami užtikrinti, kad naudojate atnaujintą informaciją apie slapukų naudojimą, reguliariai peržiūrėkite šią politiką dėl galimų pakeitimų. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su slapukų talpinimu Jūsų kompiuteryje, atsižvelgdami į nuostatas ir taisykles. Jei nesutinkate priimti slapukų iš šios svetainės, išjunkite slapukų palaikymą savo interneto naršyklėje arba atsisakykite naudotis šia svetaine.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra tekstinė informacija, kurią svetainė perkelia į naršyklės slapukų failą, esantį jūsų kompiuterio standžiajame diske. Tokiu būdu svetainė gali atpažinti jus kitą kartą apsilankius arba prisiminti svarbią informaciją apie jus. Tai informacija apie tai, kuriuose vidiniuose puslapiuose lankėtės, kuriuos meniu elementus pasirinkote, konkreti informacija, kurią įvedėte į šios svetainės formas, jūsų apsilankymo laikas ir datos.

Slapukų rūšys

Yra du pagrindiniai slapukų tipai:

  • Seanso slapukai: tai laikini slapukai, kurių galiojimo laikas baigiasi naršyklės seanso pabaigoje, ty kai išeinate iš svetainės. Seanso slapukai leidžia svetainei atpažinti jus, kai naršote vidiniuose puslapiuose, kai naršote vidiniuose puslapiuose, kai naudojate vieną kartą naršyklėje, todėl galite efektyviau naudotis svetaine. Pavyzdžiui, seanso slapukai leidžia svetainei prisiminti, kad vartotojas į pirkinių krepšelį įdėjo atitinkamas prekes.
  • Nuolatiniai slapukai: skirtingai nei seanso slapukai, nuolatiniai slapukai saugomi jūsų kompiuteryje, kol baigiasi arba ištrinami. Tai suteikia galimybę atpažinti jus sugrįžus, prisiminti jūsų pasirinkimus ar suteiktas paslaugas.

Be seanso slapukų ir nuolatinių slapukų, gali būti ir kitų slapukų, kuriuos nustato svetainė, kurioje nusprendėte apsilankyti, pvz., ši svetainė, taip suteikdama informaciją mums arba trečiosioms šalims.

Mūsų naudojami slapukai

Šiuo metu ir ateityje galime naudoti šiuos slapukus:

  • Padėkite užtikrinti saugumą ir patikrinkite savo duomenis. Jūs naudojatės svetaine, naršydami puslapiuose, slapukų pagalba išvengiate nuolatinio tų pačių duomenų rinkimo.

Mes naudojame nuolatinius slapukus siekdami:

  • Mes galėtume Jus atpažinti kaip unikalų vartotoją kiekvieną kartą, kai grįžtate į svetainę, taip išvengdami pasikartojančių veiksmų;
  • Rinkti ir saugoti statistinę anoniminę informaciją, kuri padės mums geriau suprasti Jūsų poreikius ir padės tobulinti svetainės struktūrą;
  • Daugelis slapukų sukuriami tam, kad galėtumėte optimaliai naudotis internetu. Pavyzdžiui, mes naudojame slapukus, kad pagerintume vartotojo patirtį naudojantis mūsų svetainėmis, pavyzdžiui, slapuką, kuris atpažįsta, ar jūsų naršyklė palaiko konkrečią technologinę funkciją. Pavyzdžiui, ji padeda svetainei greičiau įkelti, kai prašote įkelti didelį failą.

Be slapukų, teikiančių mums informaciją, mes taip pat naudojame slapukus, kurie renka informaciją ir siunčia ją trečiosioms šalims. Pavyzdžiui, Google Analytics. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite trečiųjų šalių svetainėse. Šios svetainės gali turėti kitokią slapukų politiką nei mūsų. Kaip ir pirmosios šalies slapukus, galite blokuoti trečiųjų šalių slapukus naudodami naršyklės nustatymus. Kai kurie mūsų slapukai gali rinkti ir saugoti jūsų asmeninę informaciją, pvz., jūsų vardą arba el. pašto adresą. Esame įsipareigoję gerbti ir užtikrinti jūsų duomenų saugumą, jūsų informacijos naudojimą ir saugojimą pagal privatumo politiką.

Slapukų atmetimas šioje svetainėje

Pagal numatytuosius nustatymus dauguma naršyklių priima slapukus. Tačiau jūs turite galimybę išjungti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Taip pat galima sukonfigūruoti savo naršyklės nustatymus taip, kad galėtumėte priimti tik būtinus slapukus arba kiekvieną kartą gauti įspėjamąjį pranešimą, leidžiantį nuspręsti, ar norite saugoti slapukus savo kompiuteryje. Norėdami valdyti slapukus savo kompiuteryje, tam yra įvairių parinkčių, pavyzdžiui, jums padės jūsų naršyklės skiltis „Help“. Taip pat galite ištrinti arba išjungti surinktą informaciją. Kadangi mūsų slapukai leidžia prisijungti prie pagrindinių svetainės funkcijų, rekomenduojame palikti slapukų palaikymą. Jei slapukų palaikymas išjungtas, tai gali reikšti, kad tinklalapiu naudositės ribotai arba iš viso negalėsite naudotis svetaine.

Pirkinių krepšelis