fbpx

Apie
"Garden Mood"

Rūbai į sodą, į daržą ir į miestą

Esame jaunas prekių ženklas „Garden Mood“, kuris įsikūrė 2021 m. lapkričio mėn. 

Mūsų tikslas – kurti kokybiškus, iš ekologiškų medžiagų rūbus, kurie tiktų augalų mylėtojoms.

Mūsų misija – atvesti daržininkystę ir sodininkystę į madą ir tai daryti per edukaciją ir stilingus rūbus.

 

Garden Mood rūbai

Apie įkūrėją

Agronomė kurianti rūbus

Sveiki! Esu Meda, jaunoji agronomė, kuri laisvalaikiu siuva rūbus. Dar vaikystėje buvau supažindinta su augalais, o 7 klasėje ir su siuvimo mašina. Ši pažintis tęsiasi iki pat dabar, nes ne tik mokausi šių abiejų dalykų atskirai, bet ir bandau juos apjungti. „Garden Mood“ geriausias to pavyzdys, nes čia ieškau sprendimų, kaip pasiūlyti aukščiausios kokybės rūbus, kurie būtų stilingi, iš organiškų medžiagų pagaminti, ir svarbiausia tiktų ir į daržą, ir į miestą.

Pirmoji kolekcija yra siūta dar ne mano rankomis, bet sąžiningai parinkau rūbų modelius bei sukūriau jiems šmaikščius spaudos dizainus. Tikiuosi, kad greitu metu galėsiu jau pasiūlyti ir savo siūtus rūbus, kurie dar labiau jums patiks ir tiks.

Agronomė kurianti rūbus

Vertybės ir bruožai

Dėmesys kokybei, išskirtinumui ir ekologijai

  • Kokybė – rūbai siuvami tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotų audinių. Spaudos būdas – tiesioginė spauda, kurios metu naudojami kokybiški dažai, kurie išlieka po skalbimo ir malonūs liesti.
  • Ekologija – daugelis rūbų pagaminti iš 100 % organiškos medvilnės, kuri buvo užauginta nenaudojant pesticidų. Kai kurių rūbų sudėtyje yra perdirbto poliesterio, kuris yra dar kartą pernaudojamas ir taip nekenkiant gamtai.
  • Išskirtinumas – kuriami rūbai su niekur nematytais dizainais.
  • Universalumas – rūbai sukurti taip, kad tiktų į daržą, į sodą ir jei norisi į miestą. 
  •  Nuoširdumas – nuolatos stengiamės atkreipti dėmesį į klientų atsiliepimus, poreikius  ir pasiūlymus.

Rūbų sertifikatai

Apie prekinį ženklą

Tai mano saulutė pievoje

Nuo mažų dienų daug laiko praleidau sode ir darže, tad žodis „Garden“ man tikrai ne svetimas.
 
Antrame studijų kurse rinkdama augalų herbarą buvau nuvesta prie saulučių (Bellis perennis) pievos. Man šios gėlytės kėlė šypseną, nes prisiminiau save vaikystėje, kai laksčiau basomis kojomis kaime po saulučių pievą. Saulutė nugulė mano logotipe.
 
Kadangi ši saulutė man kėlė nuotaiką ir gerą ūpą, tai savaime atsirado žodis „Mood“.
 
Tad susijungus mano aistrai („Garden“) ir mano pagrindiniam džiaugsmui (Mood) – siuvimui atsirado „Garden Mood“. Labai tikiuosi, kad mano kūryba privers klientus lygiai taip pat pajausti tą „ūpą“ nešiojant rūbą.
 
Na, o jei gerai įsižiūrėsite, tai Bellis perennis centre pamatysite saulutę, kuri simbolizuoja džiaugsmą ir gerą nuotaiką.
 
Tad ačiū, kad renkatės „Garden Mood“
Shopping Cart