Nemokamas siuntimas ir keitimas LT nuo 50€

Dovanų rinkinys „Komfortas sode“: tamprės, įrankių kišenė, diržas.

99,00 

Prekės kaina: 99,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma:
Svajonių dovana moterims, kurios mėgsta patogų darbą sode. Šventiškai supakuota ir paruošta dovanoti 🎁! Šio komplekto vertė 124 eur (sutaupote gryną 25 eur).

Įrankių kišenė:

✔️ Ši įrankių kišenė skirta patogiam darbui sode.
✔️ Ši kišenė sukurta agronomės ir patikrinta sodo ekspertų.
✔️ Yra 5 kišenės: dvi didelės (viena iš jų su užtrauktuku) ir trys mažesnės (sekatoriams, rašikliams, telefonui).
✔️ Yra kur pakabinti raktų pakabuką.
✔️ Galima nešioti įvairiai: prisisega prie diržo ar kelnių kilpų.
✔️ Pastaba: patobulintos naujos kišenės (daugiau vietos telefonui, sutvirtintas viršus, vietoj siuvinėjimo prisiūta etiketė).

Tamprės:

✔️Šias tampres sukūrė ir išbandė agronomė.
✔️ Yra dvi kišenės telefonui ir kitiems daiktams.
✔️ Juosmuo reguliuojasi elastine juostele ir papildoma juostele.

 

 

Kišenės dydis – 23 x 27 cm. Diržo ilgis (reguliuojamas) – 0,7 – 1,35 m.

Blauzdinių ilgis nuo juosmens iki apačios – 98 cm.

 

 

Įrankių kišenė pagaminta iš unikalaus „Garden Mood“ dizaino audinio (100% poliesteris) ir pagrindinio audinio (97 % medvilnė, 3 % elastanas).

Tamprės iš likros audinio (82 % poliesteris, 18 % elastanas) ir džinsinio audinio ties keliais (97 % medvilnė, 3 % elastanas). Spalvingos detalės su unikaliu "Garden Mood" dizainu (100% poliesteris).

Kartu su siunta gausite priežiūros atmintinę, tad ten viskas bus surašyta.

"Garden Mood" drabužiams naudojami kokybiški audiniai, skirti darbo drabužiams ir visiems kitiems aksesuarams. Tai reiškia, kad šiuos drabužius dėvėsite ne vieną sezoną, o padalijus šią sumą iš kelerių metų pamatysite, kad tai kainuos tiek pat, kiek kiekvieną sezoną perkant naujus drabužius, kurie nesuteikia komforto ir neprisideda prie tvarumo. Kainą taip pat lemia gamyba nedideliais kiekiais. Tačiau tokiu būdu galime mes siekiame pagaminti tiek, kiek reikia, ir mažiau švaistyti.

Drabužiai kuriami ir siuvami Lietuvoje, kur kainos didesnės nei kitų šalių gamyklose, tačiau čia laikomasi sąžiningų darbo sąlygų ir vertinami darbuotojai.

Po apmokėjimo prekės supakuojamos per 1-2 dienas ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu.

Lietuvoje pristatymas per siuntų automatą arba kurjerį trunka iki 1-3 dienų. Šventiniu laikotarpiu tai gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo kaina siunčiant į paštomatą – 3€ (virš 50€ – nemokama), per kurjerį – 6€. Daugiau informacijos: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas.

Siuntimo į užsienį (už Lietuvos ribų) kainas ir pristatymo sąlygas galite pamatyti čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Keičiant prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimas Lietuvoje nemokamas. Už Lietuvos ribų grąžinant prekę kainuoja toks pat siuntimo mokestis. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Daugiau informacijos spustelėkite čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Produktų apžvalgos

Pirkinių krepšelis
Dovanų rinkinys „Komfortas sode“: tamprės, įrankių kišenė, diržas.Dovanų rinkinys „Komfortas sode“: tamprės, įrankių kišenė, diržas.
99,00 Pasirinkti savybes