Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50€

Dovanų rinkinys „Gėlėtas sveikinimas“: skarelė ir raktų pakabukas

Original price was: 30,00 €.Current price is: 27,00 €.

Prieinamumas: Liko 8

Prekės kaina: 27,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma:
Ieškote simbolinių dovanų gėlių mylėtojams? Štai ji! Tai nustebins ir pradžiugins mėgstančią puoštis ir gamtą mylinčią moterį. Šventiškai supakuota ir paruošta dovanoti 🎁! Šio komplekto vertė 30 eurų.
  • Ši gėlėta skarelė skirta saulėtoms dienoms sode.
  • Sukurta ir išbandyta agronomės.
  • Galima nešioti įvairiais būdais.
  • Pridedama papildoma dovana – raktų pakabukas.

Skarelės dydis – 55 x 55 cm

 

 

  • Pagaminta iš unikalaus „Garden Mood“ dizaino audinio (100% poliesteris).
  • Kartu su siunta gausite priežiūros atmintinę, tad ten viskas bus surašyta.

"Garden Mood" drabužiams naudojami kokybiški audiniai, skirti darbo drabužiams ir visiems kitiems aksesuarams. Tai reiškia, kad šiuos drabužius dėvėsite ne vieną sezoną, o padalijus šią sumą iš kelerių metų pamatysite, kad tai kainuos tiek pat, kiek kiekvieną sezoną perkant naujus drabužius, kurie nesuteikia komforto ir neprisideda prie tvarumo. Kainą taip pat lemia gamyba nedideliais kiekiais. Tačiau tokiu būdu galime mes siekiame pagaminti tiek, kiek reikia, ir mažiau švaistyti.

Drabužiai kuriami ir siuvami Lietuvoje, kur kainos didesnės nei kitų šalių gamyklose, tačiau čia laikomasi sąžiningų darbo sąlygų ir vertinami darbuotojai.

Po apmokėjimo prekės supakuojamos per 1-2 dienas ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu.

Lietuvoje pristatymas per siuntų automatą arba kurjerį trunka iki 1-3 dienų. Šventiniu laikotarpiu tai gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo kaina siunčiant į paštomatą – 3€ (virš 50€ – nemokama), per kurjerį – 6€. Daugiau informacijos: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas.

Siuntimo į užsienį (už Lietuvos ribų) kainas ir pristatymo sąlygas galite pamatyti čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Keičiant prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimas Lietuvoje nemokamas. Už Lietuvos ribų grąžinant prekę kainuoja toks pat siuntimo mokestis. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Daugiau informacijos spustelėkite čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Produktų apžvalgos

Pirkinių krepšelis
Dovanų rinkinys "Gėlių sveikinimas" su skara ir raktų pakabukuDovanų rinkinys „Gėlėtas sveikinimas“: skarelė ir raktų pakabukas
Original price was: 30,00 €.Current price is: 27,00 €.

Prieinamumas: Liko 8

Prekės kaina: 27,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma: