Nemokamas siuntimas ir keitimas LT nuo 50€

Dovanų rinkinys „Sodo pagalbininkas“: įrankių kišenė, diržas ir raktų pakabukas

49,00 

Prieinamumas: Liko 5

Prekės kaina: 49,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma:
Nereali dovana tiems sodininkams, kurie mėgsta, kad šalia jų būtų tvarka ir įrankiai. Šventiškai supakuota ir paruošta dovanoti 🎁! Šio komplekto vertė – 61 euras (sutaupote net 12 eurų). Video: įrankių kišenė čia.  

✔️ Ši įrankių kišenė skirta patogiam darbui sode.
✔️ Ši kišenė sukurta agronomės ir patikrinta sodo ekspertų.
✔️ Yra 5 kišenės: dvi didelės (viena iš jų su užtrauktuku) ir trys mažesnės (sekatoriams, rašikliams, telefonui).
✔️ Yra kur pakabinti raktų pakabuką.
✔️ Galima nešioti įvairiai: prisisega prie diržo ar kelnių kilpų.
✔️ Pastaba: patobulintos naujos kišenės (daugiau vietos telefonui, sutvirtintas viršus, vietoj siuvinėjimo prisiūta etiketė).

 

Kišenės dydis – 23 x 27 cm.

Diržo ilgis (reguliuojamas) – 0,7 – 1,35 m.

 

 

Pagaminta iš unikalaus „Garden Mood“ dizaino audinio (100% poliesteris) ir pagrindinio audinio (97 % medvilnė, 3 % elastanas).

Kartu su siunta gausite priežiūros atmintinę, tad ten viskas bus surašyta.

"Garden Mood" drabužiams naudojami kokybiški audiniai, skirti darbo drabužiams ir visiems kitiems aksesuarams. Tai reiškia, kad šiuos drabužius dėvėsite ne vieną sezoną, o padalijus šią sumą iš kelerių metų pamatysite, kad tai kainuos tiek pat, kiek kiekvieną sezoną perkant naujus drabužius, kurie nesuteikia komforto ir neprisideda prie tvarumo. Kainą taip pat lemia gamyba nedideliais kiekiais. Tačiau tokiu būdu galime mes siekiame pagaminti tiek, kiek reikia, ir mažiau švaistyti.

Drabužiai kuriami ir siuvami Lietuvoje, kur kainos didesnės nei kitų šalių gamyklose, tačiau čia laikomasi sąžiningų darbo sąlygų ir vertinami darbuotojai.

Po apmokėjimo prekės supakuojamos per 1-2 dienas ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu.

Lietuvoje pristatymas per siuntų automatą arba kurjerį trunka iki 1-3 dienų. Šventiniu laikotarpiu tai gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo kaina siunčiant į paštomatą – 3€ (virš 50€ – nemokama), per kurjerį – 6€. Daugiau informacijos: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas.

Siuntimo į užsienį (už Lietuvos ribų) kainas ir pristatymo sąlygas galite pamatyti čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Keičiant prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimas Lietuvoje nemokamas. Už Lietuvos ribų grąžinant prekę kainuoja toks pat siuntimo mokestis. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Daugiau informacijos spustelėkite čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Produktų apžvalgos

Pirkinių krepšelis
Dovanų rinkinys "Sodo pagalbininkas" su įrankių kišene, diržu ir raktų pakabukuDovanų rinkinys „Sodo pagalbininkas“: įrankių kišenė, diržas ir raktų pakabukas
49,00 

Prieinamumas: Liko 5

Prekės kaina: 49,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma: