Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50€

Kosmetikos krepšys "Uogų mišinys"

29,00 

Prieinamumas: Liko 4

Prekės kaina: 29,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma:
Kosmetikos maišelis „Berry mix“ yra bene „skaniausias“ „Garden Mood“ gaminys. Primena vasarą ar atostogas ir kelia geras emocijas. Puikiai tinka kosmetikos ar kitų smulkmenų laikymui. Ideali dovanos idėja, nes ji supakuota ir paruošta dovanoti. Žiūrėkite video čia.
  • Puikiai palaiko formą dėl kelių audinio sluoksnių.
  • Vienoje pusėje yra kilpa, už kurios patogu laikyti.
  • Supakuota dėžutėje su kaspinu. Galimybė pridėti sveikinimo atviruką (pasirinkite „Pridėkite sveikinimo atviruką su mano tekstu“).
  • This cosmetic bag is very spacious (size 16x10x8 cm).
  • Audinio sudėtis: išorinis (97% medvilnė, 3% elastanas), vidurinis sluoksnis (100% poliesteris), vidinis sluoksnis (100% medvilnė).
  • Taip pat galima skalbti skalbimo mašinoje švelniu ciklu žemoje temperatūroje.
    Džiovyklėje geriau nedžiovinti.
  • Kartu su siunta gausite priežiūros atmintinę, tad ten viskas bus surašyta.

"Garden Mood" drabužiams naudojami kokybiški audiniai, skirti darbo drabužiams ir visiems kitiems aksesuarams. Tai reiškia, kad šiuos drabužius dėvėsite ne vieną sezoną, o padalijus šią sumą iš kelerių metų pamatysite, kad tai kainuos tiek pat, kiek kiekvieną sezoną perkant naujus drabužius, kurie nesuteikia komforto ir neprisideda prie tvarumo. Kainą taip pat lemia gamyba nedideliais kiekiais. Tačiau tokiu būdu galime mes siekiame pagaminti tiek, kiek reikia, ir mažiau švaistyti.

Drabužiai kuriami ir siuvami Lietuvoje, kur kainos didesnės nei kitų šalių gamyklose, tačiau čia laikomasi sąžiningų darbo sąlygų ir vertinami darbuotojai.

Po apmokėjimo prekės supakuojamos per 1-2 dienas ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu.

Lietuvoje pristatymas per siuntų automatą arba kurjerį trunka iki 1-3 dienų. Šventiniu laikotarpiu tai gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo kaina siunčiant į paštomatą – 3€ (virš 50€ – nemokama), per kurjerį – 6€. Daugiau informacijos: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas.

Siuntimo į užsienį (už Lietuvos ribų) kainas ir pristatymo sąlygas galite pamatyti čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Keičiant prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimas Lietuvoje nemokamas. Už Lietuvos ribų grąžinant prekę kainuoja toks pat siuntimo mokestis. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Daugiau informacijos spustelėkite čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Produktų apžvalgos

Pirkinių krepšelis
Kosmetikos krepšys "Uogų mišinys"Kosmetikos krepšys "Uogų mišinys"
29,00 

Prieinamumas: Liko 4

Prekės kaina: 29,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma: