Free delivery in Lithuania for purchases over 50 euros.

Metalinis puodelis „Sodininkystė – mano aistra“

25,00 

Prieinamumas: Liko 1

Prekės kaina: 25,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma:
Puiki dovanos idėja, kai ieškote kažko, kas primintų vaikystę. Nudžiugins bet kurį augalų mylėtoją. Šventiškai supakuota ir paruošta dovanoti 🎁!  
  • Šis puodelis yra tarsi vaikystės prisiminimas.
  • Puiki dovana augalų mylėtojui ir ne tik.

Dydis: aukštis – 8 cm, skersmuo – 8,5 cm.

Talpa: 350 ml.

 

  • Metalas su emaliuotu sluoksniu.
  • Neplaukite indaplovėje.

"Garden Mood" drabužiams naudojami kokybiški audiniai, skirti darbo drabužiams ir visiems kitiems aksesuarams. Tai reiškia, kad šiuos drabužius dėvėsite ne vieną sezoną, o padalijus šią sumą iš kelerių metų pamatysite, kad tai kainuos tiek pat, kiek kiekvieną sezoną perkant naujus drabužius, kurie nesuteikia komforto ir neprisideda prie tvarumo. Kainą taip pat lemia gamyba nedideliais kiekiais. Tačiau tokiu būdu galime mes siekiame pagaminti tiek, kiek reikia, ir mažiau švaistyti.

Drabužiai kuriami ir siuvami Lietuvoje, kur kainos didesnės nei kitų šalių gamyklose, tačiau čia laikomasi sąžiningų darbo sąlygų ir vertinami darbuotojai.

Po apmokėjimo prekės supakuojamos per 1-2 dienas ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu.

Lietuvoje pristatymas per siuntų automatą arba kurjerį trunka iki 1-3 dienų. Šventiniu laikotarpiu tai gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo kaina siunčiant į paštomatą – 3€ (virš 50€ – nemokama), per kurjerį – 6€. Daugiau informacijos: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas.

Siuntimo į užsienį (už Lietuvos ribų) kainas ir pristatymo sąlygas galite pamatyti čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Keičiant prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimas Lietuvoje nemokamas. Už Lietuvos ribų grąžinant prekę kainuoja toks pat siuntimo mokestis. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Daugiau informacijos spustelėkite čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Produktų apžvalgos

Pirkinių krepšelis
Metalinis emaliuotas puodelis kaip nuo vaikystės "Sodininkystė mano aistra"Metalinis puodelis „Sodininkystė – mano aistra“
25,00 

Prieinamumas: Liko 1

Prekės kaina: 25,00 
Iš viso parinkčių:
Užsakymo suma: