Free delivery in Lithuania for purchases over 50 euros.

Įrankių kišenė (diržas, raktų pakabukas)

49,00 

Neturime

El. paštu, kai bus sandėlyje

Tikriausiai nėra geresnio jausmo visiems sodininkams ir gėlininkams, nei turėti po ranka įrankius, kuriuos visada lengva rasti, kai jie tvarkingai padėti. Ši įrankių kišenė yra skirta patogiam darbui sode. Įrankių kišenę galima nešioti dviem būdais: ant diržo arba pritvirtinti prie kelnių kilpų. Labai patogu po darbo sodo diržą laikyti sandėliuke ir prireikus greitai išbėgti į lauką, viskas po ranka. Video apie šią įrankių kišenę. Pastaba: ITai paskutinė įrankių kišenė iš pirmos gamybos partijos, tad ji nėra patobulinta (šiek tiek mažesnė ir viršutinė dalis jos nėra sutvirtinta), bet už tai gausite dovanų diržą ir raktų pakabuką.

✔️ Ši kišenė sukurta agronomės ir patikrinta sodo ekspertų.
✔️ Yra 5 kišenės: dvi didelės (viena iš jų su užtrauktuku) ir trys mažesnės (sekatoriams, rašikliams, telefonui).
✔️ Yra kur pakabinti raktų pakabuką (raktų pakabuką galima įsigyti kaip papildomus priedus).
✔️ Galima nešioti įvairiai: prisisega prie diržo (diržą galima įsigyti kaip papildomus priedus) arba kelnių kilpomis.

Size – 23 x 25 cm

Pagaminta iš unikalaus „Garden Mood“ dizaino audinio (100% poliesteris) ir pagrindinio audinio (97 % medvilnė, 3 % elastanas).

Kartu su siunta gausite priežiūros atmintinę, tad ten viskas bus surašyta.

"Garden Mood" drabužiams naudojami kokybiški audiniai, skirti darbo drabužiams ir visiems kitiems aksesuarams. Tai reiškia, kad šiuos drabužius dėvėsite ne vieną sezoną, o padalijus šią sumą iš kelerių metų pamatysite, kad tai kainuos tiek pat, kiek kiekvieną sezoną perkant naujus drabužius, kurie nesuteikia komforto ir neprisideda prie tvarumo. Kainą taip pat lemia gamyba nedideliais kiekiais. Tačiau tokiu būdu galime mes siekiame pagaminti tiek, kiek reikia, ir mažiau švaistyti.

Drabužiai kuriami ir siuvami Lietuvoje, kur kainos didesnės nei kitų šalių gamyklose, tačiau čia laikomasi sąžiningų darbo sąlygų ir vertinami darbuotojai.

Po apmokėjimo prekės supakuojamos per 1-2 dienas ir išsiunčiamos pasirinktu pristatymo būdu.

Lietuvoje pristatymas per siuntų automatą arba kurjerį trunka iki 1-3 dienų. Šventiniu laikotarpiu tai gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo kaina siunčiant į paštomatą – 3€ (virš 50€ – nemokama), per kurjerį – 6€. Daugiau informacijos: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas.

Siuntimo į užsienį (už Lietuvos ribų) kainas ir pristatymo sąlygas galite pamatyti čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Keičiant prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimas Lietuvoje nemokamas. Už Lietuvos ribų grąžinant prekę kainuoja toks pat siuntimo mokestis. Pirmiausia susisiekite su mumis el meda@gardenmood.lt.

Daugiau informacijos spustelėkite čia: Mokėjimai, siuntimas ir grąžinimas

Produktų apžvalgos

2 atsiliepimai apie Tools pocket with belt and keychain

  1. Agnė (parduotuvės vadybininkas)

    Pasirinkau “Garden mood”, nes nėra daugiau Lietuvoje kitokių alternatyvų. Turiu omeny gražių ir kokybiškų, o ne iš senukų, ar siųsti per pusę pasaulio. Pirkau kišenę ir norėčiau gal porą centimetrų gilesnės kišenės, ir tušinuko skyrelį naudoju tik kol viskas sukeliauja į daržą, o visą vasarą kaip ir nereikalingas man tas skyrius 🙂 Dar nežinau ar buvo ir išmečiau, bet noriu išskalbti ir buvou sugadinti, norėtųsi priežiūros etiketės . “Sodo nuotaika” tikrai rekomenduočiau ir kitiems 🙂

  2. Gabrielė (parduotuvės vadybininkas)

    Atsiėmiau siuntą ir dar norėjau padėti prie gerų atsiliepimų! Nežinau ar esu dėvėjusi geresnės kokybės drabužius! Pasaka! Toliau kurk ir nesustok!

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis