Free delivery in Lithuania for purchases over 50 euros.

Šventinių dovanų vadovas augalų mylėtojams (sodininkams)

Pasaulyje sodininkystė tampa vis populiaresniu pomėgiu, ypač tarp moterų. Jei pažįstate moterį, kuri dievina augalus, tai „Garden Mood“ pasiruošęs Jums padėti su dovanų pasirinkimu. Šis prekės ženklas apjungia madą ir aistrą augalams.

Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime keletą puikių dovanų idėjų augalų entuziastams, o jo pabaigoje gausite dovanų vadovą.

Dovanos iki 30 eur

Augalų mylėtoja gali būti nustebinta simboline dovana, kurios vertė siekia iki 30 eurų. Tai gali būti dovanų kuponas su mini staigmena, metalinis puodelis, o gal skarelė su raktų pakabuku. Visos šios dovanos nustebins moteris, kurios mėgsta rūpintis augalais.

Dovanos iki 50 eur

Jei jūsų biudžetas yra 50 eurų, tai už tokią sumą tikrai galite nustebinti žmogų, kuris myli augalus. Dovanų rinkiniai, į kuriuos įeina krepšiai, skarelės, įrankių diržai ir net dovanų kuponas su galimybe dovaną įsirinkti pačiai. Dovanų rinkiniai paruošti dovanoti, nes jau šventiškai supakuoti.

Dovanos iki 80 eur

Dovanų rinkiniai specialiai parinkti taip, kad nustebintų bet kurią sodininkę ar augalų mylėtoją. Nustebins bet kurią moterį, kurios aistra yra augalai. Jau šventinėje pakuotėje ir paruošta iš karto dovanoti.

Dovanos sodo pradedantiesiems

Turite draugę, kuri ką tik pradėjo savo augalų kelionę? Ją nustebins svajonių suknelė arba mieli marškinėliai. Be to, šios moterys mielai dėvės sijoną su šortais ir dar komfortiškiau praleis laiką savo sode.

Dovanos augalų ekspertėms

Jei sodininkystė ar augalų priežiūra yra pagrindinė veikla, tai būtina ir tam pritaikyta darbo apranga. Sodo ar augalų ekspertės ypač apsidžiaugs gavusios kokybiškas sodo kelnes ir jaukų džemperį arba dvipusę liemenę. Šie drabužiai yra kokybiški, tad šia dovana apdovanota moteris galės džiaugtis kelerius metus. Jie sušildys, leis įrankius rankyti po ranka ir padarys, kad augalų priežiūrą taptų ne tik darbu, bet ir malonia veikla. Su šia dovana sukursite šį džiaugsmą!

Dovanos, apie kurias svajoja kiekviena sodininkė

Garden Mood drabužių komplektai yra puikus stiliaus ir funkcionalumo derinys. Šie drabužiai sukurti taip, kad kiekviena sodo veikla būtų madinga ir maloni. Įsivaizduokite savo mėgstamą augalų mylėtoją su stilinga apranga, kuri suteikia dar daugiau motyvacijos imtis dienos sodo darbų. Ši apranga taip pat yra puiki dovana naujam žmogui, kad jį paskatinti nerti į augalų pasaulį.

Garden Mood sėkmingai apjungia madą ir sodininkystę, suteikdama augalų mylėtojoms daugybę stilingų darbo rūbų variantų. Nesvarbu, ar ieškote pilnos aprangos, patvarių darbo kelnių, jaukių džemperių, madingų aksesuarų ar tobulo dovanų rinkinio, „Garden Mood“ jums padės. Šiais metais augalų entuziastėms padovanokite originalią, stilingą ir kokybišką dovaną ir leiskite su dideliu džiaugsmu išreikšti meilę sodininkystei.

Šventinių dovanų vadovas augalų mylėtojams
Pirkinių krepšelis